
влевовправо
Гаманець жіночий Giuseppe Zanotti малиновий лаковий
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: K-0016
220 ₴
Показати оптові ціни+380 (50) 163-40-88
vodofon
- +380 (98) 096-32-06kyyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Елегантний і практичний жіночий гаманець Giuseppe Zanotti (Джузеппе Занотті) стане прекрасним доповненням вашої сумочки.
Гаманець має три відділення для купюр, одне відділення на блискавці, 2 прилеглі кишені та 4 кишені для карток. Закривається гаманець на блискавку. Відділення гаманця дає змогу зручно розмістити та зберігати телефон. Аксесуар декорований золотистою фурнітурою і металевим логотипом.
У комплекті ремінець на зап'ясті на карабіні.
Матеріал: штучна шкіра. Лакована поверхня.
Розміри: ширина 19,5 см., висота 11 см., глибина 2 см.
| Основні | |
|---|---|
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Стать | Жіноча |
| Кількість відділень для кредитних карт | 10 |
| Вид шкіри | Гладка шкіра |
| Розташування | Горизонтальне |
| Товщина | 20 мм |
| Вид шкіри за способом обробки | Лакова |
| Ширина | 110 мм |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість відділень для документів | 2 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Малиновий |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Довжина | 195 мм |
- Ціна: 220 ₴




