
влевовправо
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий лакований фірмовий гаманець із натуральної шкіри — Balisa червоного кольору. Елітний класичний аксесуар. Модель гаманця має компактні розміри, закривається на кнопку. Усередині є всі необхідні відділення для купюр, карток і монет. Усередині натуральна замша та шкіра. Наші ціни на елітні гаманці для жінок найдоступніші. Поспішайте вибрати собі або на подарунок оригінальні аксесуари. 3 відділення для купюр ( або два й одне під телефон), 10 — для візиток і карток (одне прозоре).Один кишеня ззаду, одна на змійці всередині. Монетниця з двома відділеннями на клямці-ліцелянці. Прикрашає гаманець металевий логотип.Розмір 185 х 95 х 30.
| Основні | |
|---|---|
| Стать | Жіноча |
| Товщина | 30 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість відділень для документів | 2 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для монет | 2 |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 10 |
| Розташування | Горизонтальне |
| Вид шкіри за способом обробки | Лакова |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Червоний |
| Довжина | 185 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | гаманець |
- Ціна: 415 ₴






