Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Годинники настінні квадратної форми, корпус пластиковий, сірого кольору, зі стороною 210 мм. Працюють на пальчикової батарейки (елемент А ). Годинники виконані в різних кольорах. Ширина самого циферблата 165 мм
| Габаритні розміри годинників | |
|---|---|
| Висота | 210 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Глибина | 40 мм |
| Основні | |
| Колір корпусу | Сірий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Країна виробник | Китай |
| Тип годинника | Настінний |
| Колір циферблату | Білий |
| Форма | Квадратна |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Індикація часу | Стрілкова |
| Додаткові характеристики годинників-радіо | |
| Тип живлення | Батарейки |
| Додаткові характеристики годин | |
| Циферблат | Арабські цифри |
- Ціна: 211 ₴


