
влевовправо
Годинник настінний восьмигранник жовтий (210 х 210)
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 538-вж
211 ₴
Показати оптові ціни+380 (50) 163-40-88
vodofon
- +380 (98) 096-32-06kyyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Годинник настінний фігурної форми ( восьмигранник), корпус пластиковий, жовтий. Працюють на пальчиковій батарейці (елемент АА). Годинник виготовлений у різних кольорах. Розмір корпусу — 210 мм, а ширина циферблата 180 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Індикація часу | Стрілкова |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Жовтий |
| Форма | Фігурна |
| Тип годинника | Настінний |
| Колір циферблату | Білий |
| Додаткові характеристики годин | |
| Циферблат | Арабські цифри |
| Габаритні розміри годинників | |
| Ширина | 210 мм |
| Глибина | 40 мм |
| Висота | 210 мм |
| Додаткові характеристики годинників-радіо | |
| Тип живлення | Батарейки |
- Ціна: 211 ₴

