Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Годинник настінний квадратний, корпус пластиковий, виготовлений у жовтому, зі вставками під метал. Механізм із рухомою стрілкою (не тикують). Працюють на пальчиковій батарейці (елемент АА). Продаються в пакованні, з лицьового боку закриті прозорою плівкою. Внутрішній розмір циферблата 170 мм.
| Додаткові характеристики годин | |
|---|---|
| Циферблат | Арабські цифри |
| Основні | |
| Індикація часу | Стрілкова |
| Форма | Квадратна |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Жовтий |
| Колір циферблату | Білий |
| Тип годинника | Настінний |
| Габаритні розміри годинників | |
| Глибина | 40 мм |
| Ширина | 225 мм |
| Висота | 225 мм |
- Ціна: 300 ₴


