Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий лакований гаманець з екошкіри ( кожзам) — MONICE темно-коричневого кольору. Класичний аксесуар. Модель гаманця має компактні розміри, закривається на магнітну клямку. Зовні гаманець прикрашений металевим логотипом. Всередині є всі необхідні відділення для купюр, карток і монет. Поспішайте вибрати собі або на подарунок гарні аксесуари. 3 відділення для купюр (або два й одне під телефон), 6 - для візиток і карток.Один кишеня ззаду, одна спереду. Дві монетниці - одна на змійці, друга на клямці — поцілунку. Розмір 190 х 90 х 30 .
| Основні | |
|---|---|
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Стать | Жіноча |
| Кількість відділень для кредитних карт | 6 |
| Розташування | Горизонтальне |
| Товщина | 30 мм |
| Вид шкіри за способом обробки | Лакова |
| Стан | Новий |
| Ширина | 90 мм |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість відділень для документів | 2 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Кількість відділень для монет | 2 |
| Застібка | Магнітна |
| Довжина | 190 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | гаманець |
| Оздоблення та прикраси | Емблема |
| Колір | темно-коричневий |
- Ціна: 270 ₴




