Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зручний і функціональний у використанні чоловічий кошелек Meiliger. Купити його буде правильним рішенням і він виправдає Ваші очікування.Гаманець з екошкіри (шкіра) у картонному пакованні.
Гаманець має два відділення для купюр. Монетниця на кнопці. Шість відділень для візиток і карток , під прозорим пластиком два відділення — під пропуск і водійське удостоїння. Чотири прозорі файли звичайних й один великий складаний для документів.Портмоне горизонтального розташування, потрійного складання з розмірами 105 х140 х25 мм. Аксесуар декорований сріблястим металевим логотипом.
| Основні | |
|---|---|
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Стать | Чоловіча |
| Товщина | 25 мм |
| Розташування | Горизонтальне |
| Тип | Гаманець потрійного складання |
| Стан | Новий |
| Ширина | 105 мм |
| Кількість відділень для документів | 5 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 6 |
| Кількість прозорих відділень | 2 |
| Колір | Чорний |
| Довжина | 140 мм |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Застібка | Кнопки |
| Матеріал | Штучна шкіра |
- Ціна: 240 ₴






