
влевовправо
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Годинник настінний квадратний форми, RIKON 6551, корпус пластиковий, жовтого кольору. Працюють на пальчиковій батарейці (елемент АА). Годинник виготовлений у різних кольорах. Механізм кроковий. Розмір 210 х 210 мм і завтовшки 20 мм, ще на 20 мм слугує кожух кріплення механізму.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Індія |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Індикація часу | Стрілкова |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Жовтий |
| Форма | Квадратна |
| Тип годинника | Настінний |
| Колір циферблату | Білий |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики годин | |
| Циферблат | Арабські цифри |
| Габаритні розміри годинників | |
| Ширина | 210 мм |
| Глибина | 20 мм |
| Висота | 210 мм |
| Додаткові характеристики годинників-радіо | |
| Тип живлення | Батарейки |
- Ціна: 234 ₴



