
влевовправо
Годинники наручні що говорять круглі
- Готово до відправки
- Код: VST-7002 ж
439 ₴
+380 (50) 163-40-88
vodofon
- +380 (98) 096-32-06kyyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Годинник наручний круглий. Наручний годинник, що говорить, можна використовувати не тільки як простий електронний, але і як для сліпих і людей з ослабленим зором. Годинник надійний і простий у користуванні. VST — 7002 мають круглу форму. Дисплей рідкокристалічний із великими чіткими цифрами. Чотири кнопки керування розташовані за зовнішнім діаметром корпусу. Годинник показує 24 годинний час. Будильник має три різні сигнали (вушля, півень, музика). Час вказано під час натискання на кнопку, а також можна встановити режим сповіщення щогодини. Працюють від двох батарейок — таблеток G10 (елемент 389).
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Діаметр | 42 мм |
| Товщина | 13 мм |
| Загальна довжина | 250 мм |
| Ширина ремінця | 18 мм |
| Основні | |
| Виробник | VST |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластмаса |
| Стать | Унісекс |
| Скло | Пластикове |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Форма | Кругла |
| Циферблат | Цифровий |
| Індикація | Арабські цифри |
| Браслет/Ремінець | Пластиковий |
| Стан | Новий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Формат часу | 24 години |
- Ціна: 439 ₴




