
Світлодіодна кемпінгова лампа-світильник чудово підходить для відпочинку на природі, а також для домашнього використання. Цей пристрій багатофункціональний, оскільки, крім стандартної led-підсвітки, має бічний вбудований ліхтарик, а також вентилятор. Лампу можна використовувати як настільний світильник.
Якщо ж Вам потрібно освітити собі шлях, візьміть пристрій за ручку зверху, і увімкніть бічний ліхтарик. Тепер у Вас у руці є повноцінний переносний led-ліхтар. Світлодіод, потужністю 1 Вт, забезпечить Вас вузькоспрямованим яскравим променем світла, а 36 led-лампочок, вбудованих у рухоме кільце — ближнього розсіяним освітленням великого діаметра. Режими перемикаються за допомогою кнопки на корпусі приладу. Там само є кнопка для увімкнення вентилятора, за допомогою якої можна вибрати швидкість обертання лопатей.
Для живлення кемпінгової лампи-ліхтарика Yajia 5851 використовується вбудований акумулятор, який можна зарядити як від мережі, за допомогою незнімного шнура, так і від сонячної батареї (до комплекту не входить). Шнур ховається в спеціальний відсік на нижній панелі корпусу. Ємність вбудованої акумуляторної батареї становить 1800 мА·год.
Цей освітлювальний пристрій ідеально підходить як для похідних умов і пікніка, так і для дому, дачі. А можливість зарядити акумулятор ліхтаря від сонячної батареї уможливлює його тривале використання в наметовому містечку або в турпоході. Вентилятор освіжить Вас у спекотну спеку.
| Виробник | Yajia |
| Країна виробник | Китай |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип лампи | Світлодіодна лампа |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Додаткові характеристики | |
|---|---|
| Тип діода | SMD |
| Кількість діодів | 1W+36SMD |
| Кількість режимів роботи | 2 (1W, 36SMD) |
| Живлення | Вбудований акумулятор 1800 mAh |
| Розміри | L150, H240, W70 мм |
|
Додаткові характеристики: |
Вентилятор (два режими швидкості обертання). Регульоване положення світлодіодного кільця на 36 SMD. Альтернативне живлення від сонячної батареї. |
| Основні | |
|---|---|
| Тип заряду | Від мережі |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Зелений |
| Тип діода | SMD |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Режими роботи ліхтаря | Максимальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість світлодіодів | 32 |
| Довжина | 245 |
| Тип ламп | Світлодіодна |
- Ціна: 210 ₴

