
влевовправо
Годинник дитячий "Тачки"
- Готово до відправки
- Код: 003220
304 ₴
+380 (50) 163-40-88
vodofon
- +380 (98) 096-32-06kyyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий кварцовий годинник круглої форми. На циферблаті та ремінці зображення з різних дитячих аніме (мультфільмів). Ремінець м'який і легко гнеться та охоплює дитячу ручку. Застібка звичайна. Час виставляється класичним способом: витягується ключ і перекладаються стрілки. Працюють на батарейці - таблетці G4 (елемент 626).
| Основні | |
|---|---|
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Дитячі |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Арабські цифри |
| Скло | Пластикове |
| Форма | Кругла |
| Браслет/Ремінець | Силіконовий |
| Колір циферблату | Білий |
| Колір браслета/ремінця | Комбінований |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 30 мм |
| Товщина | 9 мм |
| Ширина ремінця | 14 мм |
| Загальна довжина | 200 мм |
- Ціна: 304 ₴





