Настільний годинник VST-730-2 зі світлодіодним індикацією часу , який підходить як для домашнього користування , так і для офісу . Корпус виконаний з високоміцного пластику, що володіє високим ступенем зносостійкості .Годинники мають досить гучний сигнал будильника . Вимикається він при натисканні на велику центральну клавішу на верхній панелі . Всі кнопки управління розташовані з тильного боку корпусу. . Світиться дзвіночок на табло , що сигналізує про включеному або вимкненому будильник , відключається тумблером там же . Ширина-190 мм, висота - 80 мм, товщина біля основи 70 мм. Прилад працює від 220 в , але при відключенні електрики пам'ять зберігається , завдяки вбудованому додаткового джерела живлення ( елемент А А А -дві штуки ), при цьому табло світиться не буде . Довжина мережевого проводу ― 1,2 м .Висота цифр на екрані ― 40 мм . Інструкція російською мовою додається .
| Габаритні розміри годинників | |
|---|---|
| Висота | 80 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Глибина | 70 мм |
| Основні | |
| Виробник | VST |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Країна виробник | Китай |
| Тип годинника | Настільні |
| Колір циферблату | Зелений |
| Форма | Прямокутна |
| Тип механізму | Електронний |
| Індикація часу | Світлодіодна |
| Додаткові характеристики годин | |
| Підсвічування | Так |
| Тип будильника | звуковий сигнал |
- Ціна: 550 ₴





