Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Калькулятор настільний CITIZEN 999 для дому та офісу має 12-розрядний рідкокристалічний дисплей із фіксованим кутом нахилу та великими чіткими цифрами. Калькулятор виконує всі прості операції, включно з витяганням квадратного кореня та відсотковими відділеннями. Має на клавіатурі кнопку два нуля "00", стрілку — для скидання останньої неправильно набраної цифри. На лицьовій панелі розташовані два перемикачі для округлення чисел до потрібної цифри у великий або менший бік. Є функція пам'яті ( кнопки: M+, M-, MRC), а також друга пам'ять GT для збереження даних під час інших обчислень. Передбачене автоматичне вимкнення калькулятора через певний час у стані бездіяльності, для економії живлення. Ця модель калькулятора працює від світла та на пальчиковій батарейці (елемент АА).

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Citizen |
| Тип | Бухгалтерський |
| Колір | Світло-сірий |
| Вид | Настільний |
| Розрядність | 12 |
| Розміри | |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 155 мм |
| Товщина | 25 мм |
- Ціна: 500 ₴



