Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Якісний калькулятор CITIZEN. Калькулятор настільний SDC - 519 для будинку і офісу має 12 розрядних рідкокристалічний дисплей з фіксованим кутом і великими чіткими цифрами. Калькулятор виконує усі прості операції, у тому числі видобуток квадратного кореня і процентів. Має на клавіатурі кнопку два нуля "00", стрілку - для скинення останньої неправильно набраної цифри. У вас є функція пам' яті (наприклад, M+, M, MRC), а також друга пам' ять GT для збереження даних під час інших обчислень. Запущено автоматичне вимкнення калькулятора через визначений час у стані бездіяльності, для економії живлення. Ця модель калькулятора працює від світла та батарейки (елемент А А А). 

| Розміри | |
|---|---|
| Ширина | 123 мм |
| Довжина | 158 мм |
| Товщина | 18 мм |
| Основні | |
| Виробник | Citizen |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Простий калькулятор |
| Колір | Чорний |
| Вид | Настільний |
| Розрядність | 12 |
- Ціна: 418 ₴




