Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Великий сріблястий калькулятор. Калькулятор настільний DM-1200 для будинку і офісу має 12 розрядних рідкокристалічний дисплей з фіксованим кутом і великими чіткими цифрами. За ціною для такого розміру, це найоптимальніший варіант.
Калькулятор виконує усі прості операції, у тому числі видобуток квадратного кореня і процентів. Має на клавіатурі кнопку два нуля "00", стрілку - для скинути останньої неправильно набраної цифри. Існує дві функції пам' яті (наприклад, M+ MRC M2+ M2- MRC2) для збереження даних під час інших обчислень. Запущено автоматичне вимкнення калькулятора через визначений час у стані бездіяльності, для економії живлення. Ця модель калькулятора працює на батарейці.
Калькулятор виконує усі прості операції, у тому числі видобуток квадратного кореня і процентів. Має на клавіатурі кнопку два нуля "00", стрілку - для скинути останньої неправильно набраної цифри. Існує дві функції пам' яті (наприклад, M+ MRC M2+ M2- MRC2) для збереження даних під час інших обчислень. Запущено автоматичне вимкнення калькулятора через визначений час у стані бездіяльності, для економії живлення. Ця модель калькулятора працює на батарейці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karuna |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Простий калькулятор |
| Вид | Настільний |
| Розрядність | 12 |
| Колір | Сірий |
| Розміри | |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 147 мм |
| Товщина | 20 мм |
- Ціна: 311 ₴






