Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Калькулятор настільний Kenko KK-900A для дому та офісу має 8 розрядний рідкокристалічний дисплей із фіксованим кутом нахилу та великими чіткими цифрами. Калькулятор виконує всі прості операції, включно з витяганням квадратного кореня та відсотковими відділеннями. Є функція пам'яті ( кнопки: M+, M-, MRC). Додатковою опцією є звуковий супровід під час натискання на будь-яку клавішу (за потреби можна вимкнути). Передбачено автоматичне вимкнення калькулятора через певний час у стані бездіяльності, для економії живлення. Ця модель калькулятора працює на батарейці-таблетці G10 (елемент 389).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kenko |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Простий калькулятор |
| Вид | Настільний |
| Розрядність | 8 |
| Розміри | |
| Довжина | 140 мм |
| Ширина | 115 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Світло-сірий |
- Ціна: 167 ₴


