Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Калькулятор настільний Kenko KK-800A для будинку і офісу має 8 розрядний рідинний дисплей з фіксованим кутом нахилу і великими чіткими цифрами. Калькулятор виконує усі прості операції, у тому числі видобуток квадратного кореня і процентів. У вас є функція пам’ яті ( кнопки: M+, M-, MRC). Додаткова опція — це звуковий супровід, коли ви натискаєте будь- яку клавішу (за потреби ви можете вимкнути). Перегляд Автовиключення калькулятора через визначений час у стані бездіяльності, для економії живлення. Ця модель калькулятора працює на батарейці-таблетці G10 (елемент) 389).
| Розміри | |
|---|---|
| Ширина | 112 мм |
| Довжина | 145 мм |
| Товщина | 17 мм |
| Основні | |
| Виробник | Kenko |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Простий калькулятор |
| Колір | Світло-сірий |
| Вид | Настільний |
| Розрядність | 8 |
- Ціна: 133 ₴


