Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Калькулятор CT-210 N оптом від 10 шт. Маленьким кишеньковим калькулятором CT-210 N Можна користуватись вдома, в офісі, школі, магазині тощо. Особливістю цієї моделі є маленький розмір і обкладинка - до якої він кріпиться, а також гумові кнопки (на них не стираються цифри). Калькулятор виконує усі прості операції, у тому числі видобуток квадратного кореня і процентів. Інформація буде показана на 8-му розрядному дисплеї. У вас є функція пам' яті (наприклад, M+, M-, MRC) для збереження даних під час інших обчислень. Перегляд Автовиключення калькулятора через визначений час у стані бездіяльності, для економії живлення. Працює пристрій на батарейці - таблетці G 10 (елемент 389).

| Розміри | |
|---|---|
| Ширина | 62 мм |
| Довжина | 97 мм |
| Товщина | 8 мм |
| Основні | |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Простий калькулятор |
| Колір | Чорний |
| Вид | Кишеньковий |
| Розрядність | 8 |
| Виробник | M&M |
- Ціна: 60 ₴
- Мінімальне замовлення: 10 шт.



