Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Калькулятор настільний KADIO KK-3181 для дому та офісу має 8 розрядний рідкокристалічний дисплей з фіксованим кутом нахилу і великими чіткими цифрами. Калькулятор виконує всі прості операції включаючи витяг квадратного кореня і відсотки Є функція пам'яті ( кнопки : M+, M-,MRC ). Додатковою опцією є звуковий супровід при натисканні на будь-яку клавішу (при необхідності можна відключити ). Передбачено автоматичне відключення калькулятора через певний час у стані бездіяльності, для економії живлення. Дана модель калькулятора працює на батарейці-таблетці G10 (елемент 389).
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Простий калькулятор |
| Вид | Настільний |
| Розрядність | 8 |
| Виробник | M&M |
| Розміри | |
| Довжина | 125 мм |
| Ширина | 97 мм |
| Товщина | 15 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Світло-сірий |
- Ціна: 167 ₴




