
Годинники наручні електронні для військових квадратні
- Готово до відправки
- Код: 002604
323 ₴
- +380 (98) 096-32-06kyyivstar
Годинники наручні електронні для військових квадратні. Спортивний наручний годинник- це годинник, який використовують при занятті спортом. Нині ця категорія одна із найпоширеніших. Їх функції, дизайн, і вартість спортивних годинників абсолютно різні.
Чоловічий спортивний годинник. Годинник наручний SYNOKE чорного кольору зі світлим екраном на чорному ремінці.
Підходять для туристичних подорожей, їх можна використовувати на риболовлі або полюванні, а також в армії.
Підсвічування цифр - зелене, синє та ін, можна міняти.
Водонепроникність.
На каучуковому ремінці.
Є календар (рік, число, місяць, день тижня), секундомір і будильник, таймер.
Задня кришка із нержавіючого металу.
Індикація:
- Рік;
- Місяць;
- число місяця;
- день тижня;
- Годинники, хвилини, секунди.
Характеристики:
12/24-х годинне відображення часу.
Секундомір.
Підсвічування.
Будильник.
Квадратні зі сторонами корпусу 40х40 мм,
Товщина корпусу 12 мм.
Ширина ремінця в області застібки 18 мм.
Країна збирання - Китай.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Ширина | 40 мм |
| Товщина | 12 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Загальна довжина | 240 мм |
| Ширина ремінця | 18 мм |
| Основні | |
| Колір корпусу | Чорний |
| Індикація | Арабські цифри |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Скло | Плексіглас |
| Колір циферблату | Сірий |
| Браслет/Ремінець | Полімерний |
| Матеріал | Пластик |
| Форма | Квадратна |
| Тип | Спортивний годинник |
| Стать | Унісекс |
| Циферблат | Цифровий |
| Виробник | Synoke |
| Формат часу | 12/24 години |
| Країна виробник | Ірландія |
| Стан | Новий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Тип механізму | Електронний |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
- Ціна: 323 ₴






