Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Годинник на чорному лаковому ремінці, виконані в білому металевому корпусі з такого ж кольору стрілками, з мітками-стразами на чорному циферблаті. У даній моделі варто кварцовий механізм, застібка звичайна. Працюють на батарейці таблетці G4 (елемент 626,377). Діаметр 40 мм, ширина ремінця 18 мм, загальна довжина 220 мм.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Діаметр | 38 мм |
| Товщина | 7 мм |
| Загальна довжина | 220 мм |
| Ширина ремінця | 18 мм |
| Основні | |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Класичні годинник |
| Стать | Жіноча |
| Скло | Мінеральне |
| Колір циферблату | Чорний |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Форма | Кругла |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Браслет/Ремінець | Штучна шкіра |
| Стан | Новий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | ORIENTEX |
- Ціна: 224 ₴

