Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Годинник настінний великий SIRIUS-398 фігурної форми, кварцовий, з маятником. Працюють на батарейками — 2 шт (пальчикові елементи А).Механізм кроковий. Корпус темно-червоного кольору під дерево.Без музики та бою.
| Додаткові характеристики годинників-радіо | |
|---|---|
| Тип живлення | Батарейки |
| Додаткові характеристики годин | |
| Циферблат | Арабські цифри |
| Маятник | є |
| Основні | |
| Індикація часу | Стрілкова |
| Форма | Фігурна |
| Виробник | Sirius |
| Матеріал циферблата | Пластик |
| Країна виробник | Китай |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Коричневий |
| Колір циферблату | Білий |
| Тип годинника | Настінний |
| Габаритні розміри годинників | |
| Глибина | 70 мм |
| Ширина | 310 мм |
| Висота | 700 мм |
- Ціна: 1 980 ₴







